26,99zł 21,99
Dostępność:
Ilość:
 
Darmowa wysyłka od 49 PLN kod: kurier49 Atrakcyjny prezent do każdego zamówienia

Opis

 • Atrakcyjna cena
 • Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu
 • 30-dniowa suplementacja
 • Ryboflawina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu żelaza
 • LIVSUPPORT to suplement diety, przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, oparty o fosfolipidy sojowe, cholinę, L-asparginian L-ornityny, witaminę B6 oraz ryboflawinę.

  Odpowiednio dobrana mieszanka substancji odżywczych skomponowana, aby wspomóc największy i najważniejszy organ w naszym organizmie. Dobrane i zbadane składniki tej formuły mają za zadanie oczyścić wątrobę, równocześnie wspomóc metabolizm białkowy, węglowodanowy i tłuszczowy. A o to one:

  Fosfolipidy sojowe to estry kwasu cholinofosforowego i nienasyconych kwasów tłuszczowych (linolowego, linolenowego, oleinowego). Ze wszystkich fosfolipidów budujących błonę komórkowa fosfatydylocholina stanowi aż 40%. Dzięki działaniu fosfatydylocholiny poprawia się praca układów enzymatycznych oraz forma receptorów błonowych. Fosfolipidy dostarczyć można organizmowi w postaci suplementów diety i leków.

  Cholina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby. Przyczynia się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów.

  Rybofalwina (Witamina B2) przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu czerwonych krwinek. Ryboflawina odgrywa ważną role w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym dzieki czemu przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

  Witamina B6 pomaga w:

  • - prawidłowej syntezie cysteiny
  • - prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
  • - utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny
  • - prawidłowej produkcji czerwonych krwinek
  • - prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego
  • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej

  Składniki: fosfolipidy sojowe, otoczka kapsułki (żelatyna, barwniki: czerwony tlenek żelaza, dwutlenek tytanu), diwodorocytrynian choliny, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, L-asparaginian L-ornityny, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), ryboflawina.

Zalecane porcjowanie

Stosuj 2 kapsułki dziennie, popijając wodą. Produkt przeznaczony dla aktywnych fizycznie osób powyżej 18 roku życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie należy stosować przez kobiety ciężarne oraz w okresie laktacji. Zawiera sterole roślinne. Produkt nie może być używany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Po użyciu opakowanie należy zawsze zamykać

Składniki aktywne

Porcja2caps
Ilość porcji w opakowaniu30
Opakowanie60caps
SKŁADNIKILivSupport
Zawartość jednej porcji zaw: % RWS *
Fosfolipidy sojowe600 mg
Cholina84 mg
L-asparaginian L-ornityny20 mg
- w tym: L-ornityna10 mg
Witamina B62,8 mg200%
Ryboflawina2,8 mg200%

* % referencyjnej wartości spożycia

Opinie

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez Sklep FitWomen © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Było o nas głośno w:

Płatności obsługują

Nasi partnerzy logistyczni