Ćwiczenia na boczki - spal tłuszcz z boczków!Największa zmora wielu kobiet. Boczki, fałdki na brzuchu. Która z nas nie ma boczków? Pojawiają się w bardzo szybkim tempie, ale ciężko jest się ich pozbyć. Co zrobić aby „nie mieć brzuszka”? 75% sukcesu każdej redukcji jest to efekt diety. Chcąc schudnąć i pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej bez zmiany sposobu odżywiania nie zdziałasz zbyt wiele. Jeśli myślisz że same ćwiczenia i treningi zrobią z Twojego ciała "Bikini Fitness” - to jesteś w błędzie.


Robiąc brzuszki nie spalisz tłuszczu z brzucha


Codzienne katowanie jednej partii mięśniowej nie spowoduje nagłej utraty tkanki tłuszczowej z jednego miejsca na ciele. Katując brzuszki po 200 powt. Dziennie nie uzyskasz pięknego płaskiego brzucha. Stosując zdrową dietę z ujemnym bilansem kalorycznym tracisz tkankę tłuszczową z całego ciała. Dodatkowo dorzucając ćwiczenia siłowe (w tym kilka ćwiczeń na brzuch) oraz aeroby możesz spodziewać się zadowalających efektów.


Skuteczne ćwiczenia na mocne i dobrze zbudowane mięśnie brzucha:  • krótkie spięcia w leżeniu np. nożyce, przyciąganie kolan do klatki piersiowej w zwisie lub np. przy użyciu TRX.

  • przyciąganie kolan do klatki piersiowej w zwisie na drążku lub na poręczach, przekładanie nóg nad przeszkodą w zwisie na drążku


Warto wspomnieć, że mięśnie brzucha pracują również przy ciężkich wielostawowych ćwiczeniach siłowych - typu martwy ciągu czy przysiady.


Na zdrową i szczupłą sylwetkę składa się kilka elementów. Pierwszym z nich jest dieta. W połączeniu z dietą są również treningi, które przyspieszają nasze efekty oraz ujędrniają ciało. Dodatkowym elementem jest suplementacja. I tu się zatrzymamy.


Kiedy osiągnęłaś prawie wymarzone efekty swojej sylwetki i zostały tylko oporne miejsca na ciele, z których bardzo ciężko jest się pozbyć tkanki tłuszczowej. Warto sięgnąć po delikatne spalacze tłuszczu, które są pomocne w końcowej fazie redukcji. Redox z ALLNUTRITION jest to skuteczny spalacz tkanki tłuszczowej, bazujący na naturalnych składnikach. Świetnie działa na kobiety, ponieważ pomaga usunąć podskórną wodę z organizmu, z która wiele z nas ma odwieczny problem. Dzięki Redox spalisz tkankę tłuszczową raz na zawsze!


Podsumowując:  • Staraj się unormować swoje posiłki i dokonaj zmian w diecie.

  • Wyrzuć z jadłospisu wysoko przetworzone produkty na korzyć bardziej wartościowego „czystego jedzenia”

  • Staraj się zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować napoje słodzone, cukierki, czekoladki, drobne przekąski.

  • Prowadź aktywny tryb życia i w miarę możliwości zacznij więcej ćwiczyć.

  • W końcowej fazie redukcji, dołącz suplementację, aby poprawić „ostatni szlif”.


Inez Gorońska


Team FitWomen


OCEŃ ARTYKUŁ:
5 / 5 5 0
SFD
Było o nas głośno w:

Płatności obsługują

Nasi partnerzy logistyczni