Spalacze tłuszczu - czy są bezpieczne?


 Suplementy diety, po które najczęściej sięgamy w momentach, kiedy nasza waga pokaże stan kryzysowy. Mowa o spalaczach tkanki tłuszczowej. Zdania na ich temat są bardzo podzielone. Jedni twierdzą, że jest to zwykły chwyt marketingowy, inni nie potrafią wyobrazić sobie efektywnej redukcji bez dobrego spalacza tłuszczu. Jak działają, czym się charakteryzują i czy faktycznie nam pomagają w odchudzaniu dowiecie się poniżej! ;)


 


Co wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej?


Pierwszym krokiem jaki powinniśmy uczynić w kierunku zmiany swojej wagi to dieta. Spożywanie zbyt dużej ilości jedzenia nie sprzyja odchudzaniu, ale to chyba każda z Nas wie. Pytanie tylko, jak zrezygnować z tych wszystkich pyszności? Bardzo ważne jest samozaparcie i odpowiednie nastawienie oraz psychika, a dodatkowo suplement diety, który zmniejszy nasze łaknienie na jedzenie. Zmiana diety oraz zwiększenie aktywności fizycznej to podstawa - pierwszy krok od, którego możemy zacząć redukcję tkanki tłuszczowej. Suplementacja jest dodatkiem, ale jest ona również istotnym elementem, który może nam pomóc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.


Przemyślana dieta, dobrze dobrana suplementacja i odpowiedni trening. Na rynku obecnie istnieje sporo suplementów, które pomogą Ci w redukcji wagi. Suplementy takie jak Redox i inne spalacze mają na celu przyspieszenie pracy metabolizmu, podniesienie termogenezy, dzięki temu deficyt kaloryczny się powiększy, a tkanka tłuszczowa będzie stopniowo znikać.


 


Bezpieczny spalacz - REDOX EXTREME


Redox Extreme ALLNUTRITION posiada w swoim składzie naturalne składniki, dzięki którym przyspiesza tempo metaboliczne organizmu. Co mam na myśli mówiąc o tempie metabolicznym? Twoje ciało przez cały czas pali makroelementy takie jak tłuszcze, węglowodany oraz białko. Nawet kiedy śpisz, Twój organizm cały czas pracuje i wytwarza energię. Podstawową przemianą metaboliczną nazywamy energię, którą potrzebujemy do podstawowych funkcji życiowych, takich jak oddychanie, utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała i całej funkcji narządów w organizmie. To ile energii potrzebujemy na utrzymanie podstawowego tempa metabolicznego, zależy od uwarunkowania genetycznego. Natomiast cała reszta wpływająca na przemianę materii w naszym organizmie zależy od aktywnego stylu życia i zdrowej odpowiednio zbilansowanej diety.


Naturalne składniki zawarte w REDOX EXTREME pomagają przyspieszyć przemianę materii, regulują poziom cukru we krwi oraz zwiększają metabolizm glukozy. Redox w swoim składzie zawiera między innymi Garcinia Cambogia, czyli ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego, który wpływa na procesy termogenezy, co przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i podnosi wydajność organizmu. W składzie znajdziemy również jeden z najbardziej znanych stymulantów -kofeinę. W dużej mierze wspomaga ona redukcje tkanki tłuszczowej, poprzez swoje silne działanie termogeniczne, a dodatkowo nie powoduje rozdrażnienia. Sprawdza się idealnie przy redukowaniu zbędnych kilogramów szczególnie u kobiet, dodatkowo usuwając osady cellulitu!


Podsumowanie


Spalacze tkanki tłuszczowej pomagają w utracie tkanki tłuszczowej. Jednak są pomocne w połączeniu z dobrze zbilansowaną dietą oraz zwiększoną aktywnością fizyczną. Pamiętaj, aby wybierać bezpieczne, przebadane spalacze tłuszczu, bazujące na naturalnych substancjach. Wtedy efekty powinny być bardzo zadowalające! :)


Inez Gorońska


Team FitWOmen


OCEŃ ARTYKUŁ:
5 / 5 5 0
SFD
Było o nas głośno w:

Płatności obsługują

Nasi partnerzy logistyczni