Trzy najlepsze suplementy wspomagające odchudzanie

Często wyszukujesz w sieci najlepszego rozwiązania na spalenie oponki z brzucha? Co zrobić aby pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej? Chcąc cieszyć się wspaniałą i zdrową sylwetką, należy odpowiednio się odżywiać oraz systematycznie się ruszać. Jednak aby uzyskać pięknie wyrzeźbioną sylwetkę potrzeba odpowiednio dobranego planu żywieniowego, dobrze skomponowanego treningu, suplementacji, do tego odrobina zaangażowania, silnej woli i mamy cały pakiet, dający świetny wygląd i cudowne samopoczucie. W późniejszej fazie redukcji, aby pozbyć się opornego tłuszczu możemy wspomóc się suplementacją. Dobrze dobrane preparaty zmuszają nasz organizm do jeszcze efektywniejszego spalania tłuszczu. Poniżej wymieniłam kilka preparatów, które moim zdaniem są godne polecenia i które pomogą osiągnąć Wam zadowalające efekty zgrabnej, wyrzeźbionej sylwetki.

Spalacze tłuszczu (termogeniki) - Suplementy diety wspomagające działanie lipolizy i termogenezy w naszym organizmie. Lipoliza jest to proces rozpadu tkanki tłuszczowej na kwasy tłuszczowe i glicerol. Dzięki temu nasz organizm może wykorzystywać zmagazynowaną energię. Termogeneza jest to proces w którym zostaje podwyższona temperatura naszego ciała, dzięki temu nasz organizm wykorzystuje większe dawki energii. Cały zachodzący proces kosztuje nasz organizm kilkaset kalorii więcej niż normalnie. Dzięki temu dasz deficyt kaloryczny się pogłębia, a my dostrzegamy lepsze efekty w trakcie redukcji kilogramów.

Redox ALLNUTRITION- Jest to suplement diety bazujący na naturalnych składnikach. W jego składzie znajdziemy ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego Garcinia Cambogia, który znany jest z właściwości hamujących apetyt. Dodatkowo HCA - czyli kwas hydroksycytrynowy, który wpływa na metabolizm wartości odżywczych - węglowodanów, białek oraz tłuszczu. Hamuje odkładanie nadmiernej tkanki tłuszczowej. Suplement diety posiada naturalne składniki poprawiające procesy przemiany materii. Nie powoduje spadków energii. Działa idealnie przy redukowaniu zbędnych kilogramów szczególnie u kobiet, usuwa osady cellulitu.

Organizm kobiety reaguje dużo bardziej efektywniej na naturalne reduktory tkanki tłuszczowej w porównaniu do mężczyzn. Mam na myśli między innymi ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt z zielonej kawy czy zielonej herbaty. Te i wiele innych naturalnego pochodzenia składników znajdziemy w pomocnym Burn4all. Ten suplement zagwarantuje Ci skuteczną i bezpieczną utratę kilogramów.

Kolejnym z polecanych przeze mnie suplementów jest T-Burner. Suplement który wspiera spalanie oponki, ale dodatkowo dodaje nam większej energii do działania. W składzie znajdziemy ekstrakt z imbiru który pomaga w walce z cellulitem. Wpływa hamująco na apetyt, przez co pomaga limitować ilość przyjmowanych pokarmów i hamować syntezę kwasów tłuszczowych. Miewasz momenty załamania i braku motywacji? Suplement poprawia czujność oraz przedłuża zdolność koncentracji uwagi jak i działa pobudzająco dzięki kofeinie którą znajdziemy w składzie. Kompleksowy preparat pomoże Ci zwalczyć zastój w redukowaniu kilogramów.

 

Termogeniki nie tylko wpływają na naszą tkankę tłuszczową, ale również działają pobudzająco, dzięki temu nie jesteś ospała i masz więcej siły do działania nad poprawą efektów :) Pamiętajmy, że suplementy diety są dodatkiem do dobrze zbilansowanej diety oraz odpowiednio dobranego planu treningowego.

Nie są zalecane dzieciom poniżej 16 roku życia, kobietom w ciąży oraz karmiących piersią. Nie zaleca się również stosowania osobom z nadciśnieniem tętniczym i innymi chorobami układu krążenia. Nie spożywać z alkoholem oraz lekami.

Inez Gorońska

Team FitWomen

OCEŃ ARTYKUŁ:
5 / 5 5 0
SFD

Płatności obsługują

Nasi partnerzy logistyczni